Przasnysz .::.  Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Aktualności

Za co kochamy babcię i dziadka?

Email Drukuj PDF

22 stycznia 2020 r. uczniowie szkoły podstawowej i przysposabiającej do pracy wzięli udział w lekcji bibliotecznej z okazji Dnia Babci i Dziadka. Poznali treść opowiadania pt. „Zaczarowana babcia”. Opowiadali o swoich babciach i dziadkach: jak spędzają z nimi czas, jak pomagają w obowiązkach domowych i w jaki sposób okazują im szacunek oraz miłość. Następnie wykonali ordery z portretami i życzeniami. Kochana Babciu, kochany Dziadku życzymy Wam dużo zdrowia i 100 lat!!!

Caritas Diecezji Płockiej - podziękowanie.

Email Drukuj PDF

caritasPodziękowanie od Caritas Diecezji Płockiej za pomoc w ramach akcji charytatywnej.

Więcej…

Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka - zapisy, wymagane dokumenty.

Email Drukuj PDF

ZGŁOSZENIE na wczesne wspomaganie rozwoju dziecka.

Wyrażenie zgody.

Obowiązek informacyjny.

STOP CYBERPRZEMOCY!

Email Drukuj PDF

cyberminW grudniu uczniom Ośrodka zaproponowano wykonanie plakatu poruszającego problem cyberprzemocy, uzależnienia od komputera, zagrożeń związanych z niewłaściwym korzystaniem z Internetu.

Więcej…

Caritas Diecezji Płockiej - podziękowanie.

Email Drukuj PDF

Caritas Diecezji Płockiej - podziękowanie.

 

Warsztaty profilaktyczne.

Email Drukuj PDF

profiDziś w naszym Ośrodku odbyło się spotkanie profilaktyczne dotyczące przemocy w mediach elektronicznych, wulgaryzmów oraz bezpiecznego zachowania.

Więcej…

Konkurs „MOJA KARTKA BOŻONARODZENIOWA”

Email Drukuj PDF

Konkurs jest przeznaczony dla uczniów wszystkich klas. Kartki można tworzyć w dowolnym programie graficznym lub wykonać dowolną techniką ( narysować, namalować, wykleić) i zeskanować lub zrobić zdjęcie. Prace będą przyjmowane przez nauczyciela informatyki do 20 grudnia 2019 r. Wyróżnione prace zostaną nagrodzone. Powodzenia!

Opracował: Z. Lomperta

Szkolny Turniej Tenisa Stołowego.

Email Drukuj PDF

tennWszystkich uczniów zapraszamy do udziału w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego.

Więcej…

STOP CYBERPRZEMOCY!

Email Drukuj PDF

Zapraszam do udziału w konkursie plastycznym na plakat związany ze zjawiskiem przemocy w sieci. Konkurs skierowany jest do wszystkich klas Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Przasnyszu. Uczestnicy konkursu proszeni są o obrazowe, czytelne i oryginalne przedstawienie problemu cyberprzemocy. Technika wykonania pracy dowolna, format A2. Prace należy składać do 20 grudnia 2019 r do P. A. Mystkowskiej.

Opracowała: A. Mystkowska

Rodzinne Warsztaty Świąteczne pt. „W anielskim nastroju”.

Email Drukuj PDF

9 grudnia 2019 r. podczas Rodzinnych Warsztatów Świątecznych pt. „W anielskim nastroju” uczniowie wspólnie ze swoimi rodzicami, rodzeństwem i nauczycielkami wykonali bożonarodzeniową dekorację. Z bibuły, tektury i cekinów powstał aniołek, który będzie świąteczną ozdobą w domach naszych uczniów. Warsztaty wprowadziły wszystkich uczestników w klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Dziękujemy rodzicom za przybycie i udział w warsztatach!

Opracowała: D. Franusik

„Śpiewajcie i grajcie Mu!”

Email Drukuj PDF

kol4 grudnia 2019 r. w naszym Ośrodku odbył się III Przegląd Kolęd i Pastorałek pt. „Śpiewajcie i grajcie Mu!”. Gościliśmy wspaniałych artystów

Więcej…

Strona 1 z 26