Konkurs „Przasnyska pisanka wielkanocna”

16 uczniów naszego Ośrodka wzięło udział w konkursie pod patronatem Starosty Przasnyskiego pt. „Przasnyska pisanka wielkanocna”. Organizatorem konkursu jest Fundacja Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej „Świetlik”. Główne cele konkursu to: propagowanie i kultywowanie folkloru, zwyczajów i tradycji związanych ze Świętami Wielkanocnymi oraz rozwijanie uzdolnień plastycznych dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami.
Prace zostaną ocenione przez 5-osobową komisję składającą się z 3 przedstawicieli Organizatora, przedstawiciela Starosty Przasnyskiego oraz przedstawiciela Stowarzyszenia „Północne Mazowsze”. Rozstrzygnięcie konkursu oraz wystawa prac: 26 kwietnia 2019r w Miejskim Domu Kultury w Przasnyszu.