Próbna ewakuacja 07.11.2019.

W dniu 07.11.2019r. o godz. 10.10 w naszym Ośrodku odbyła się próbna ewakuacja. Celem treningu było przypomnienie uczniom i pracownikom Ośrodka praktycznego zastosowania procedur dotyczących zachowania się w przypadku wybuchu pożaru lub powstania innego zagrożenia dla życia i zdrowia. Nad prawidłowym przebiegiem ewakuacji czuwali nauczyciele i pracownicy obsługi. Po usłyszeniu sygnału, wszyscy, zgodnie z planem ewakuacyjnym, szybko opuścili budynek. Po zakończeniu akcji ewakuacyjnej nastąpiło sprawdzenie listy obecności. Nauczyciele złożyli raport do dyrektora Ośrodka dotyczący stanu liczbowego swoich klas. Ustalono, że wszyscy uczniowie i pracownicy opuścili budynek.
Obserwujący próbną ewakuację przedstawiciele Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu ocenili, iż przebiegła ona bardzo sprawnie i zgodnie z obowiązującymi zasadami.

Opracował: Z. Lomperta