Warsztaty dla nauczycieli bibliotekarzy "Lapbooki - atrakcyjne narzędzia w pracy biblioteki szkolnej".

W dniu 7 listopada 2019 r. Pani Marzena Łazicka poprowadziła warsztaty dla nauczycieli bibliotekarzy pt. „Lapbooki – atrakcyjne narzędzie w pracy biblioteki szkolnej”. Pani Marzena przybliżyła zagadnienia teoretyczne i praktyczne związane z tą metodą pracy. Podzieliła się również swoimi doświadczeniami w tworzeniu lapbooka na lekcjach geografii. W drugiej części warsztatowej uczestnicy spotkania mieli możliwość zaprojektowania i wykonania swojego lapbooka na wybrany temat.W dniu 7 listopada 2019 r. pani Marzena Łazicka poprowadziła warsztaty dla nauczycieli bibliotekarzy pt. „Lapbooki – atrakcyjne narzędzie w pracy biblioteki szkolnej”. Pani Marzena przybliżyła zagadnienia teoretyczne i praktyczne związane z tą metodą pracy. Podzieliła się również swoimi doświadczeniami w tworzeniu lapbooka na lekcjach geografii. W drugiej części warsztatowej uczestnicy spotkania mieli możliwość zaprojektowania i wykonania swojego lapbooka na wybrany temat.

Podziękowanie dla Pana Andrzeja Radomskiego Dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego w Przasnyszu

Podziękowanie dla Pani Marzeny Łazickiej - nauczyciela Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego w Przasnyszu

Opracował: Z. Lomperta